• Jsi tu poprvé? Podívej se na nejčastější dotazy.

  vítejte v Moschna Dance Center

  kompletní nabídku kurzů naleznete v rubrice kurzy...
  kurzy pole dance kurzy aerial hoop kurzy go-go dance kurzy silks

  Pole dance

  Pole dance je v překladu tanec u tyče. Je to poměrně nový akrobaticko-taneční sexy sport, který je určen pro všechny věkové kategorie. V České republice už proběhlo první mistrovství v pole dance a snad se brzy dočkáme i pole dance na Olympijských hrách ;o). Pokud si v nějakém sportu nevěříte, tak po první hodině pole dance si konečně věřit začnete! To co jste si mysleli že nedokážete, že je příliš náročné, budete umět. Je to jen na Vás kdy! Pole dance je o překonávání sebe sama, o tančení, o akrobacii a také o zábavě. Jakmile ho jednou zkusíte, nebude chtít přestat... ať je Vám pět nebo padesát! Pozor, pole dance je těžce návykový :o)

  Aerial hoop

  Aerial hoop, neboli závěsná akrobacie na kruhu. Při tomto cvičení posílíte nejen celé tělo, ale převážně svaly horního trupu a svaly, které při běžném cvičení často vynecháváte.(zádové, šikmé břišní) pokud jste pole dancerka určitě máte na kruhu výhodu ale samozřejmě není podmínkou. Kruh můžete často vidět v cirkusech a pouličním pohybovém divadle. Nemusíte se bát že něco nezvládnete, nebo že je to nebezpečné, pokud se budete řídit pokyny lektorky, nic se Vám nestane. Jo a z kruhu jsou moc hezké fotky :) Na hodinu doporučujeme delší legíny a tričko.

  Go-go dance

  Speciální taneční hodiny na podpatcích a bez tyče. Pokud se vám líbí gogo tanečnice na diskotékách a chtěly byste si vyzkoušet jaké to je, vezměte si oblečení ve kterém se cítíte sexy a doražte. Mnoho z našich kurzistek se protančily ke své vysněné práci. Každou hodinu se tančí jednoduchá choreografie, hodiny na sebe nenavazují, nemusíte se bát, že nebudete stíhat. Jde o to, si to maximálně užít! Tančíme vždy na největší hudební pecky.

  Silks

  Závěsná akrobacie na šálách, je elegantní sport, který je silově náročný, přesto dechberoucí. Zpočátku se učí jednodušší prvky u země, kvůli složitosti speciálních uzlů. Tento sport krásně formuje postavu a posiluje a hlavně protahuje celé tělo. U tohoto sportu doporučujeme delší upnuté legíny.

  kurzy Vás provedou naše zkušené lektorky

  více o našem týmu najdete v rubrice o nás...             lektorky Moschna dance center

  v našem studiu se budete cítit jako doma

  virtuádní prohlídka studia na Google view... studio Moschna dance center

  začněte chodit tančit k nám

  více informací o tom jak to u nás funguje najdete v rubrice FAQ... up