• Jsi tu poprvé? Podívej se na nejčastější dotazy.

  Náš Team

  Anita

  Jmenuji se Anita a tanec je pro mě velkou vášní. Jako mladší jsem 4 roky tancovala v taneční skupině T-Bass. Po přesídlení do Prahy nebyl čas v tanci pokračovat, tak jsem si dala chvíli pauzu a věnovala se studiu. Vystudovala jsem VŠE a nyní pracuji na marketingovém oddělení.
  Před třemi lety jsem objevila pole dance, který mi doslova a do písmene změnil život:-) Sama sebe bych popsala jako silový typ s vášní pro tanec, proto jsem se v pole dance tak našla.
  Když jsem přemýšlela, kam s pole dance dál, učení pro mě byla jasná volba. Chtěla jsem dál předávat tu radost, kterou mi tento druh pohybu přináší. Nejvíc mě na učení baví vidět, jak mé kurzistky zvládají prvky, o kterých před měsícem tvrdily, že se nedají zvládnout.
  Své hodiny se snažím koncipovat tak, aby vyhovovaly každému - na začátku zařazuji propojení prvků a opakovaní z předešlých lekcí, prostředek tvoří nové prvky a na konec se snažím zařadit posilování a strečink, protože jak síla, tak ohebnost k pole dance patří.
  Nejpoužívanější věty: „propni ty špičky“ a „dej tomu čas, ono to přijde“.
  Certifikáty:
  Pole dance instruktor – basic od Českého svazu pole dance a fitness 2013,
  Instruktor pole dance & fitness s akreditací MŠMT a trenér tanečních disciplín II. třídy
  Workshopy::
  Kristy Sellars, Pink Puma, Tatiana Marsheva

  Katy

  Katy je naše Exotic bohyně. Její první lekce Pole Dance se zúčastnila v roce 2012 a začalo jí to bavit. Jako dítě se věnovala gymnastice a scénickému tanci, takže Pole Dance byl ideální volbou. Dlouho se Pole Dance věnovala s přestávkami, protože jí studium v zahraničí neumožňovalo navštěvovat pravidelné lekce. Nakonec se v roce 2017 usadila v Praze a začala chodit pravidelně. O dva roky později pak vyzkoušela Exotic a byla to její láska na první beat.

  Katy má certifikát Instruktor Pole Dance a lektor Exotic a v Moschně učí od roku 2021. Miluje to i proto, že je to pro ni ideální psychohygiena po práci. Do svých lekcí se vždy snaží vnést dobrou náladu a má ráda důraz na techniku. Sama se účastní různých Frame Up a Exotic workshopů, aby vám mohla předat jen to nejlepší. Její choreografie jsou vždy boží a občas challenge. Určitě stojí za to její lekce vyzkoušet.

  Monča

  Nikdy jsem nebyla zrovna sportovní typ. Přesto mě pohyb lákal. Zkoušela jsem různé tance i sporty a u ničeho dlouho nevydržela. Až jsem se před pěti lety rozhodla vyzkoušet pole dance. Od tě doby se celý můj svět změnil a hlavně jsem se změnila já. Postupně se zpevnila a vytvarovala moje postava, posílilo sebevědomí, opustila jsem práci, která mě nenaplňovala a začala se pole dancu věnovat naplno. Výsledek je, že už rok učím pole dance a aerial hoop, snažím se předávat dál ten báječný pocit, co máme samy ze sebe, když se nám něco povede. Tu radost z vlastní proměny v krásnou, silnou a přesto půvabnou ženu. Mám pochopení a trpělivost pro ty, kterým nejde všechno hned a samo i nápady na kombinace a zlepšování pro ty, kterým jde učení se nových pohybů snadno a přirozeně. Těším se na setkání na lekcích právě s tebou.

  Štěpánka Apetaurová

  Pole dance se věnuji od roku 2014. Po překonání prvotních obav, jestli i já dokážu viset hlavou dolů nebo letět vzduchem chycená jen za jednu ruku, mě pole dance jednoduše chytil do spárů a už mě nepustil. Pole dance je pro mne tím nejvíc sexy spojením tance, ladnosti, síly, pružnosti, překonávání sebe sama a adrenalinu. Můžete se u něj stát superhrdinkou nebo supermanem. Nic se nevyrovná pocitu, kdy se vám vydaří prvek, který se vám ještě nedávno zdál naprosto nedosažitelný. U pole dance si uvědomíte, že pokud nechybí nadšení, nic není nemožné. A pokud se chcete jen odreagovat od běžných povinností a starostí? Není nic lepšího. Já sama dělám pole dance kdykoliv jen můžu a moje dvě děti mě na chvíli pustí do tohoto světa plného tance a fantazie. Takže hurá na to!

  Andrea Květová

  Tanci u tyče se věnuji téměř 6 let a od první chvíle si mě získal. Je to pro mě způsob jak propojit tanec, posilování, flexi a zábavu. Pocit letět okolo tyče je k nezaplacení. Nejdůležitější je, si věřit. Tak si věřte, protože já ve Vás věřím!

  Eliz

  Naše Eliz miluje tanec ve všech formách a podobách. Věnovala se mu celé své dětství, především Street Dance, a poté i dalším stylům, jako třeba Standardním a Latinsko-americkým tancům nebo třeba Contemporary. S Pole Dance se poprvé seznámila úplnou náhodou v roce 2014 a tehdy mu věnovala rok. Cesty osudu jsou však nevyzpytatelné a k Pole Dance a tanci obecně se vrátila až u nás v Moschně.

  Na konci roku 2022 si také poprvé vyzkoušela Exotic. A začal ji bavit tak, že se v něm snaží stále zdokonalovat. V roce 2023 absolvovala školení Pole Dance Instruktor, další rok pak pokračovala dalšími kurzy jako Strečink pro Aerial sporty a lektor Exotic Pole Dance. Součástí našeho Moschna týmu je od října 2023 a učí především začátečníky a mírně pokročilé. Také vede lekce strečinku, Exotic pro začátečníky a občas se můžete těšit i na nějaký taneční workshop. Eliz jinak můžete ve jejím volném čase potkat, jak se někde prohání na longboardu, a když má možnost jet na dovolenou, tak jedině k oceánu, kde může pilovat své surfařské dovednosti.

  Zu

  Pole dance se věnuji asi šest let. Je to dřina, neustálá výzva, ale hlavně zábava a veliká radost. Ten pocit, kdy visíte hlavou dolů a cítíte se jako bohyně, tomu se nic nevyrovná. Myslím si, že v tomto sportu si každý najde něco, ať už jste fitness typ, tanečnice disko nebo sníte o kariéře akrobatky v Cirque du Soleil. U tyčky je možné vše, proto doufám, že Vás chytne za srdce stejně jako mě.

  Adél

  Adélka je naše krásná crossfitnessačka. To ale neznamená, že by čas trávila pouze v posilovně. Crossfitu se věnuje od roku 2021, Pole Dance se však věnuje ještě déle a to od roku 2017 a Exoticu od roku 2018. Takže pokud zrovna není v posilovně, určitě ji potkáte u tyče, ať už na podpádkách a nebo bez. Adél je hodně silově založená, miluje delší comba hlavně na spinovce. Zároveň ale miluje tanec a tohle propojení sportu a tance právě Pole Dance umožňuje. Žije totiž pro sport i tanec a je to pro ní způsob jak vypnout.

  U nás v Moschně Adélka učí od roku 2022 a na svých lekcích Vám předá jen ty nejlepší zkušenosti, které za tu dobu načerpala. Jednou z těchto zkušeností je i to, že každý má svou cestu. A pokud sám chce, docílí čehokoliv - a na to je třeba neustále myslet. S Adélkou se můžete potkat na lekcích Pole Dance ve všech úrovních, a může také učit Exotic a Strečink.

  Simi

  Naše Simča je odbornice na zamotávání šál. Co o ní ale možná nevíte, je to, že jako první začínala s Pole Dance, a to už v roce 2013, a tento sport si ihned zamilovala. Brzy na to se jí také naskytla příležitost tanec na tyči učit a jeho učení se věnovala 4 roky. Jak to ale občas bývá, láká nás zkoušet nové věci a zrovna u Simči to byly právě Aerial Silks. Příležitost se jí však naskytla až poté, co se přestěhovala do Prahy a tak se v dubnu 2018 přihlásila na svou první lekci.

  A to právě u nás v Moschně. Tento sport ji tak nadchnul, že šálám propadla a k tyči už se nevrátila. Jak sama říká, na šálách jí baví nejvíce ta rozmanitost a nespočet způsobů, jak se do nich zamotat. A také samozřejmě ten adrenalin, když se pustíte do pádu. To je prostě pocit k nezaplacení. Simi je součástí našeho Moschna týmu od dubna 2022. Pokud se Vám tento sport líbí a chcete se naučit létat, neváhejte její lekce vyzkoušet. Vše Vám vysvětlí krok po kroku od úplných základů.

  naše Studio

  fotografie interiéru studia

  Naše studio je vybaveno 8 tanečními tyčemi pro pole dance, 3 závěsnými kruhy, 3 šálami a hopuačkou na laně pro závěsnou akrobacii... žebřinami, šatnou, sprchami, kuchyňkou a v neposlední řadě spoustou zrcadel a měkkých žíněnek ;o)

  Najdeš nás v ulici Školská 1, v centru Prahy. U vrat najdeš zvonek "Dance center". Nejlépe se k nám dostaneš ze zastávky metra I. P. Pavlova (na trase C) - cca. 5 min. chůze. Případně ze zastávky metra Muzeum či Můstek (přastupní stanice trasy B a A) a nebo k nám můžeš dojít z tramvajové zastávky Štěpánská či Vodičkova. Viz mapa v rubrice Kontakt.