• Jsi tu poprvé? Podívej se na nejčastější dotazy.

  náš Team

  Anita

  Jmenuji se Anita a tanec je pro mě velkou vášní. Jako mladší jsem 4 roky tancovala v taneční skupině T-Bass. Po přesídlení do Prahy nebyl čas v tanci pokračovat, tak jsem si dala chvíli pauzu a věnovala se studiu. Vystudovala jsem VŠE a nyní pracuji na marketingovém oddělení.
  Před třemi lety jsem objevila pole dance, který mi doslova a do písmene změnil život:-) Sama sebe bych popsala jako silový typ s vášní pro tanec, proto jsem se v pole dance tak našla.
  Když jsem přemýšlela, kam s pole dance dál, učení pro mě byla jasná volba. Chtěla jsem dál předávat tu radost, kterou mi tento druh pohybu přináší. Nejvíc mě na učení baví vidět, jak mé kurzistky zvládají prvky, o kterých před měsícem tvrdily, že se nedají zvládnout.
  Své hodiny se snažím koncipovat tak, aby vyhovovaly každému - na začátku zařazuji propojení prvků a opakovaní z předešlých lekcí, prostředek tvoří nové prvky a na konec se snažím zařadit posilování a strečink, protože jak síla, tak ohebnost k pole dance patří.
  Nejpoužívanější věty: „propni ty špičky“ a „dej tomu čas, ono to přijde“.
  Certifikáty:
  Pole dance instruktor – basic od Českého svazu pole dance a fitness 2013,
  Instruktor pole dance & fitness s akreditací MŠMT a trenér tanečních disciplín II. třídy
  Workshopy::
  Kristy Sellars, Pink Puma, Tatiana Marsheva

  Petra

  Ahoj holky, pokud se ptáte jak a kdy vznikla Moschna, tak 1. července 2012. Moschna proto že jsem Mošovská a Moschná taky proto, že za lekce a lektory Vám ručím a stojím si za nimi.

  Jsem vystudovaná herečka a moderátorka a od dětství se věnuji tanci. Moschná proto je studio víceméně cirkusové :) Pole dance je o překonávání sama sebe a já, jako lektor, se snažím, aby Vás pole dance bavil, tak jako mě. Tzn. chci abyste si ke mně chodily zablbnout, zacvičit a uvolnit se.

  A pokud jde o mé motto: Tanec je několik jednoduchých, po sobě jdoucích prvků s cílem nevypadat u toho jako debil :)

  Veri

  Motto: Když nemůžeš - přidej!

  Pole dance se věnuji od roku 2010 a hned od začátku mne tento sport doslova pohltil a stal se mou vášní. Lektorkou jsem od roku 2012. Mé hodiny mají fitness zaměření, což se během pár měsíců poctivého tréninku podepíše i na vaší postavě. Důraz kladu na postupné získávání síly a propojování jednotlivých prvků.

  Jsem držitelkou certifikátu Instruktor fitness.

  Štěpánka Apetaurová

  Pole dance se věnuji od roku 2014. Po překonání prvotních obav, jestli i já dokážu viset hlavou dolů nebo letět vzduchem chycená jen za jednu ruku, mě pole dance jednoduše chytil do spárů a už mě nepustil. Pole dance je pro mne tím nejvíc sexy spojením tance, ladnosti, síly, pružnosti, překonávání sebe sama a adrenalinu. Můžete se u něj stát superhrdinkou nebo supermanem. Nic se nevyrovná pocitu, kdy se vám vydaří prvek, který se vám ještě nedávno zdál naprosto nedosažitelný. U pole dance si uvědomíte, že pokud nechybí nadšení, nic není nemožné. A pokud se chcete jen odreagovat od běžných povinností a starostí? Není nic lepšího. Já sama dělám pole dance kdykoliv jen můžu a moje dvě děti mě na chvíli pustí do tohoto světa plného tance a fantazie. Takže hurá na to!

  Andrea Květová

  Tanci u tyče se věnuji téměř 6 let a od první chvíle si mě získal. Je to pro mě způsob jak propojit tanec, posilování, flexi a zábavu. Pocit letět okolo tyče je k nezaplacení. Nejdůležitější je, si věřit. Tak si věřte, protože já ve Vás věřím!

  Bára Zavadilová

  Vždycky mě fascinoval cirkus - cirkusová akrobacie, a už jako malá jsem vylezla na každý strom a užívala si výšek. Až jsem si jednoho dne řekla, proč o akrobacii jenom snít, proč se jí prostě nezačít učit! Už na své první hodině (která byla značně protrpěná - fakt to nebylo tak jednoduché jak jsem si myslela) jsem věděla, že jsem objevila novou vášeň. Šále se věnuji třetím rokem a dnes je vzdušná akrobacie nejen mým hobby ale částečně také prací - pořádám fotografické akrobatické workshopy a jsem ráda, že mohu dělat, co mě baví. Těším se, až si zaakrobatíme spolu!

  Zu

  Pole dance se věnuji asi šest let. Je to dřina, neustálá výzva, ale hlavně zábava a veliká radost. Ten pocit, kdy visíte hlavou dolů a cítíte se jako bohyně, tomu se nic nevyrovná. Myslím si, že v tomto sportu si každý najde něco, ať už jste fitness typ, tanečnice disko nebo sníte o kariéře akrobatky v Cirque du Soleil. U tyčky je možné vše, proto doufám, že Vás chytne za srdce stejně jako mě.

  Rea

  Už jako malá jsem "vyhrožovala" rodičům, že uteču k cirkusu, budu cestovat po světě, starat se o zvířata a vdám se za cizince. Jediný útěk nakonec byl od funky a street dancu k orientálnímu tanci, který mě na téměř 6let zcela pohlil. Ruku v ruce s tím šla také jóga a když jsem dostala první nabídku na vyzkoušení poledance, netušila jsem, že jsem už jen krůček k tomu povýšit silovou jógu a smyslný tanec na akrobacii a setkat se tak s láskou svého života – obručí. Přijďte si se mnou snít o tom, že jste krásné tanečnice v Cirque du Soleil – faktazie se stává skutečností, když ji umíš zatančit!

  Eva

  Sportem žiji odmalička, vyzkoušela jsem a naplno se věnovala řadě velmi odlišných disciplín, od gymnastiky přes volejbal po břišní a jiné tance. Přímo poledance se věnuji od roku 2014. Nejprve jsem si nebyla jistá, zda je tento sport-tanec pro mě vůbec vhodný, jelikož na internetu kolovaly různé mýty a zaručené pravdy. Nejděsivější bylo tvrzení, že úplně každé se po čase na vnitřních stehnech vytvoří hroší kůže. Nic takového se ale nestalo. Místo toho jsem z lekcí odcházela s nadšeným očekáváním, jaký, na první pohled nezvládnutelný, prvek pokořím příště. Fascinovaly mě a stále fascinují obrovské a rychlé pokroky, které jsou v tomto sportu možné. V propojení síly, flexibility a různých tanečních stylů se zdá, že poledance nezná hranic. Každá si v něm může najít a probudit svoje tvůrčí, živelné já, o kterém do teď neměla ani potuchy. A nezáleží, jaké pokročilosti kdo je. O tom všem a mnohém dalším je pro mě poledance.

  Monča

  Nikdy jsem nebyla zrovna sportovní typ. Přesto mě pohyb lákal. Zkoušela jsem různé tance i sporty a u ničeho dlouho nevydržela. Až jsem se před pěti lety rozhodla vyzkoušet pole dance. Od tě doby se celý můj svět změnil a hlavně jsem se změnila já. Postupně se zpevnila a vytvarovala moje postava, posílilo sebevědomí, opustila jsem práci, která mě nenaplňovala a začala se pole dancu věnovat naplno. Výsledek je, že už rok učím pole dance a aerial hoop, snažím se předávat dál ten báječný pocit, co máme samy ze sebe, když se nám něco povede. Tu radost z vlastní proměny v krásnou, silnou a přesto půvabnou ženu. Mám pochopení a trpělivost pro ty, kterým nejde všechno hned a samo i nápady na kombinace a zlepšování pro ty, kterým jde učení se nových pohybů snadno a přirozeně. Těším se na setkání na lekcích právě s tebou.

  naše Studio

  virtuální prohlídka studia na Google view...
  fotografie interiéru studia

  Naše studio je vybaveno 8 tanečními tyčemi pro pole dance, 3 závěsnými kruhy, 3 šálami a hopuačkou na laně pro závěsnou akrobacii... žebřinami, šatnou, sprchami, kuchyňkou a v neposlední řadě spoustou zrcadel a měkkých žíněnek ;o)

  Najdeš nás v ulici Školská 1, v centru Prahy. U vrat najdeš zvonek "Dance center". Nejlépe se k nám dostaneš ze zastávky metra I. P. Pavlova (na trase C) - cca. 5 min. chůze. Případně ze zastávky metra Muzeum či Můstek (přastupní stanice trasy B a A) a nebo k nám můžeš dojít z tramvajové zastávky Štěpánská či Vodičkova. Viz mapa v rubrice Kontakt.

  o Moschně

  aneb jak to všechno začalo

  1. července 2012 – tento den byla podepsána písemná dohoda a vznikla tak Moschna. :) Jsme tým lektorek poblázněných sportem. Jsme tu pro Vás, pokud si chcete zacvičit, zatančit, odreagovat se, poznat nové lidi nebo si prostě jen odpočinout od každodenního života. To co děláme nás baví ...a Vás bude taky! Stačí si to prostě přijít zkusit.

  lektorky Moschna dance center preview