• Jsi tu poprvé? Podívej se na nejčastější dotazy.

  náš Team

  Anna Trachtová Veronika Kvardová Petra Mošovská Radka Jája

  Klára

  S pole dance jsem začala v září 2010 a o pár let později jsem objevila vzdušnou akrobacii. Pole dance spojuje v sobě všechno, co od zábavného fyzického pohybu očekávám (tanec, akrobacii, gymnastiku, fitness...). Dává mi motivaci, cílevědomost a určuje můj životní styl. V neposlední řadě je pro mě důkazem toho, že ve sportu je možné něco dokázat, i když se začne v dospělosti. Věřím, že člověk dokáže všechno, co chce, pokud má dostatek nadšení a trpělivosti. Účast na European championship of Aerial acrobatics 2014 (aerial hoop professional category) 1. místo na MČR v pole dance 2013 v kategorii amatérů, Nejlepší technický výkon na MČR v pole dance 2013 v kategorii amatérů Finalistka MČR v pole dance 2013 v kategorii profesionálů Průběžná účast v soutěži Pole Battle League Instuktorský certifikát European Pole Sport Union

  Viky

  Ahojky, jmenuji se Veronika a jsem mimo lektorování v Moschně kosmetička a masérka. Pole dance jsem poprvé objevila asi před 3 lety na serveru YOUTUBE.Com , a to úplně omylem. Video z mistrovství mě zaujalo natolik, že jsem si o pole dance vyhledala veškeré informace a rozhodla se jej jen tak pro sebe vyzkoušet. A tenkrát přišla Moschna :) Začala jsem tancovat jen tak pro sebe a pro zábavu,ale postupem času se pro mě stal pole dance těžkou závislostí, na které si ujíždím doteď a nejsem ochotna se jí zbavovat :) Pole dance mě naplňuje spoustou energie, nutí překonávat samu sebe a poznávat nové lidi. Proto jsem se rozhodla pro lektorování a své zkušenosti a zážitky předávat dalším, stejně naladěným lidem jako jsem já ...

  Anita

  Jmenuji se Anita a tanec je pro mě velkou vášní. Jako mladší jsem 4 roky tancovala v taneční skupině T-Bass. Po přesídlení do Prahy nebyl čas v tanci pokračovat, tak jsem si dala chvíli pauzu a věnovala se studiu. Vystudovala jsem VŠE a nyní pracuji na marketingovém oddělení.

  Před třemi lety jsem objevila pole dance, který mi doslova a do písmene změnil život:-) Sama sebe bych popsala jako silový typ s vášní pro tanec, proto jsem se v pole dance tak našla.

  Když jsem přemýšlela, kam s pole dance dál, učení pro mě byla jasná volba. Chtěla jsem dál předávat tu radost, kterou mi tento druh pohybu přináší. Nejvíc mě na učení baví vidět, jak mé kurzistky zvládají prvky, o kterých před měsícem tvrdily, že se nedají zvládnout.

  Své hodiny se snažím koncipovat tak, aby vyhovovaly každému - na začátku zařazuji propojení prvků a opakovaní z předešlých lekcí, prostředek tvoří nové prvky a na konec se snažím zařadit posilování a strečink, protože jak síla, tak ohebnost k pole dance patří.

  Nejpoužívanější věty: „propni ty špičky“ a „dej tomu čas, ono to přijde“.

  Certifikáty:
  Pole dance instruktor – basic od Českého svazu pole dance a fitness 2013,
  Instruktor pole dance & fitness s akreditací MŠMT a trenér tanečních disciplín II. třídy

  Workshopy::
  Kristy Sellars, Pink Puma, Tatiana Marsheva

  Petra

  moschna@dancenter.cz

  Ahoj holky, pokud se ptáte jak a kdy vznikla Moschna, tak 1. července 2012. Moschna proto že jsem Mošovská a Moschná taky proto, že za lekce a lektory Vám ručím a stojím si za nimi.

  Jsem vystudovaná herečka a moderátorka a od dětství se věnuji tanci. Moschná proto je studio víceméně cirkusové :) Pole dance je o překonávání sama sebe a já, jako lektor, se snažím, aby Vás pole dance bavil, tak jako mě. Tzn. chci abyste si ke mně chodily zablbnout, zacvičit a uvolnit se.

  A pokud jde o mé motto: Tanec je několik jednoduchých, po sobě jdoucích prvků s cílem nevypadat u toho jako debil :)

  Veri

  Motto: Když nemůžeš - přidej!

  Pole dance se věnuji od roku 2010 a hned od začátku mne tento sport doslova pohltil a stal se mou vášní. Lektorkou jsem od roku 2012. Mé hodiny mají fitness zaměření, což se během pár měsíců poctivého tréninku podepíše i na vaší postavě. Důraz kladu na postupné získávání síly a propojování jednotlivých prvků.

  Jsem držitelkou certifikátu Instruktor fitness.

  Radka

  Jmenuji se Radka. Ale stejně dobře slyším na slůvko Kamikadze. Ta přezdívka se mnou jde celý život a když mě poznáte možná pochopíte proč. Pracuji, žiji, sportuji. Nikdy se nezastavím a pořád něco dělám. Vím, že všichni jsou blázni a já jsem ten největší navíc s trysko pohonem. Za svůj dosavadní život jsem vyzkoušela více sportů. Nakonec jsem zakotvila u šermu a později jsem přidala pole dance a vzdušnou akrobacii. Můžete se se mnou tak setkat ve výškách na tyči a větších výškách na šále a pak ještě někde mezitím na kruhu. :-D Proč jsem s tím vlastně začala? Asi ze zvědavosti. Po prvních lekcích jsem si to však zamilovala a po roce jsem pole dance naprosto propadla. V pole dance a všem výše zmíněném taky vystupuji. Čas od času. V rámci překonávání sama sebe.

  Tomáš

  Je mi 20 let a studuji Tělesnou výchovu a sport na FTVS. Odmalička mě rodiče vedli ke sportu, hlavně k fotbalu, u toho jsem ale vydržel jen do 14. Pak jsem měl takovou revoltu, kdy jsem s fotbalem skončil, a začal jsem jezdit do Prahy do divadla, chodit do ZUŠ na zpěv a na klávesy, chtěl jsem jít na konzervatoř a hrát v muzikálech :D V roce 2011 jsem se dostal k fireshow ve skupině Ad infinitum, kde se propojuje fireshow s akrobacií, takže jsem se začal věnovat i parkouru a freerunu. V roce 2013 jsem začal učit skupinu dětí právě fireshow a akrobacii, a založil jsem s nimi fireshow skupinu RockFire. Potom stačilo aby v létě 2013 otevřeli v divadle DIOD v Jihlavě kurzy akrobacie na šálách. Od té doby jsem věděl, že se šálám chci věnovat a po škole je i učit. "Štěstí nám přináší cesta, ne její cíl" "Don´t try to be best, try to be better"

  Jája

  Jsem typ člověka, který se snadno nadchne, ale u ničeho dlouho nevydrží. Motto: "Je lepší se opotřebovat, než zrezivět..." Proč dělá pole? Miluju tanec a je jedno jaký. Teď zrovna je to pole dance, až mě omrzí nebo ho nebudu fyzicky zvládat najdu si nějaký jiný druh... Jak dlouho dělá pole? Dlouho... sama nevím, asi od podzimu 2009. Každopádně mě nebaví "drtit" těžký triky, když je pak nedokážu zvládnout v tanečním provedení... Struktura hodiny Na začátku zahřátí a jemné protažení, pak opakování a něco nového. Dle nálady taneček - u mě jedině improvizace, případně lehké posilování a protažení na závěr, samozřejmě hodně záleží na požadavcích a schopnostech každé skupiny.

  Martina

  Vystudovala jsem FTVS UK, obor specializace trenerstvi moderni gymnastiky. 19 let jsem se venovala aktivne na vrcholove urovni moderni gymnastika jsem byvala reprezentantka ČR. Jiz nekolik let se venuji trenovani nejmensim, malym a vetsim gymnastkam v oddile SK MG Chodov Praha, ve kterem jsem pusobila jako zavodnice.

  naše Studio

  virtuální prohlídka studia na Google view...
  fotografie interiéru studia

  Naše studio je vybaveno 8 tanečními tyčemi pro pole dance, 3 závěsnými kruhy, 3 šálami a hopuačkou na laně pro závěsnou akrobacii... žebřinami, šatnou, sprchami, kuchyňkou a v neposlední řadě spoustou zrcadel a měkkých žíněnek ;o)

  Najdeš nás v ulici Školská 1, v centru Prahy. U vrat najdeš zvonek "Dance center". Nejlépe se k nám dostaneš ze zastávky metra I. P. Pavlova (na trase C) - cca. 5 min. chůze. Případně ze zastávky metra Muzeum či Můstek (přastupní stanice trasy B a A) a nebo k nám můžeš dojít z tramvajové zastávky Štěpánská či Vodičkova. Viz mapa v rubrice Kontakt.

  o Moschně

  aneb jak to všechno začalo

  1. července 2012 – tento den byla podepsána písemná dohoda a vznikla tak Moschna. :) Jsme tým lektorek poblázněných sportem. Jsme tu pro Vás, pokud si chcete zacvičit, zatančit, odreagovat se, poznat nové lidi nebo si prostě jen odpočinout od každodenního života. To co děláme nás baví ...a Vás bude taky! Stačí si to prostě přijít zkusit.

  lektorky Moschna dance center preview