• Jsi tu poprvé? Podívej se na nejčastější dotazy.

  vítejte v Moschna Dance Center

  kompletní nabídku kurzů naleznete v rubrice kurzy...
  kurzy pole dance kurzy aerial hoop Rozlučka se svobodou kurzy silks

  Pole dance

  Pole dance je v překladu tanec na tyči. Jedná se o poměrně nový sport, který kombinuje prvky gymnastiky a tance s vertikální tyčí. Je určen pro všechny věkové kategorie a pro všechny typy postav - limitem jste je Vy sami. Pole dance je o překonávání sebe sama, o tančení, o akrobacii a také o zábavě. Jakmile ho jednou zkusíte, nebude chtít přestat...Na hodinu je ideální přijít v dlouhých kalhotech a tričko, s sebou ale mějte i sportovní podprsenku a šortky. Tak přijďte na lekci k nám.

  Aerial hoop

  Aerial hoop (Lyra, Cerceaux) je vzdušná akrobacie na kruhu. Akrobacie na kruhu byla původně cirkusovou disciplínou, ale poslední dobou se z ní stala sportovní i volnočasová aktivita. Při tomto cvičení posílíte nejen celé tělo, ale převážně svaly horního trupu a svaly, které při běžném cvičení často vynecháváte (zádové, šikmé břišní). Pokud jste pole dancerka určitě máte na kruhu výhodu, ale samozřejmě to není podmínkou. Nemusíte se bát, že něco nezvládnete, nebo že je to nebezpečné, pokud se budete řídit pokyny lektorky, nic se Vám nestane. Ve studiu máme tři kruhy s jednobodovým zavěšením. Na hodinu doporučujeme delší legíny a tričko. Chceš zkusit kruhy? Tak se přihlas.

  Rozlučka se svobodou / ukázková hodina na míru

  Chystáte rozlučku se svobodou, netradiční oslavu narozenin nebo se chcete s kamarádkami prostě jen pobavit při společné aktivitě? Připravíme pro Vás workshop na míru na tyči, šálách nebo kruhu. Pod vedením zkušené lektorky vyzkoušíte něco nového, odejdete se spoustou zážitků a spoustou fotek. Napiš na moschna@dancenter.cz a připravíme Ti nabídku na míru.

  Silks

  Závěsná akrobacie na šálách je fascinující a elegantní sport, který spojuje sílu s krásou. I když je fyzicky náročný, jeho dechberoucí pohyby vás okamžitě uchvátí. Začíná se s jednoduššími prvky blízko země, což umožňuje plynulý nácvik a postupné zvládnutí náročnějších technik. Tento sport nádherně tvaruje postavu, posiluje a zároveň protahuje celé tělo. Pro maximální komfort a volnost pohybu doporučujeme nosit delší upnuté legíny. Přihlas se na lekci a objev kouzlo závěsné akrobacie!

  Kurzy Vás provedou naše zkušené lektorky

  více o našem týmu najdete v rubrice o nás...             lektorky Moschna dance center

  v našem studiu se budete cítit jako doma


  studio Moschna dance center

  Přijďte k nám a objevte radost z tance!

  více informací o tom jak to u nás funguje najdete v rubrice FAQ... up